SAGATAVOŠANA, SŪTĪŠANA UN ATGRIEŠANA

Pasūtījums tiek sagatavots un izsūtīts 3 darba dienu laikā, pēc samaksas saņemšanas.

Piegādes laiks:

  • Latvijā 2-3 darba dienas,
  • Eiropa 1–3 nedēļas,
  • Amerika/Āzija 2–6 nedēļas.

Piegādes vedi:

  • DPD - norādiet, vēlamo pickup punktu sūtījuma saņemšanai, ja netiks norādīts, nosūtīsim uz tuvāko Jūsu norādītajai adresei. (Obligāti norādiet savu mobīlā telefona numuru, lai saņemtu paziņojumu par pasūtījuma izņemšanu) (DPD sūtījumiem tiek norādīts pakas numurs, pēc kura var izsekot sūtījumu)
  • Latvijas pasts -  pasūtījums tiks nosūtīts uz tuvāko pasta nodaļu, kur saņemsiet paziņojumu par pasūtījuma izņemšanu.

Visi pasūtījumi tiek piegādāti ar piegādes apstiprinājumu, kuru var izmantot, lai izsekotu jūsu pasūtījumu. Mēs nevaram sniegt izsekošanas informāciju, kas pārsniedz Latvijas Pasta dienesta sniegto informāciju.

Mēs neatbildam par paciņām, kas ir pazaudētas vai sabojātas tranzītā. Veicot pasūtījumu, lūdzu, vēlreiz pārbaudiet savu norēķinu kontu un piegādes adresi, jo mēs nevaram mainīt maršrutus.

Standarta piegādē NAV iekļauta apdrošināšana.

Sūtījumos uz ārvalstīm mēs neatzīmēsim preci kā “dāvanu” vai nesamazināsim norādīto iepakojuma vērtību. Tas ir nelikumīgi, un par to mēs varam tikt smagi sodīti.
Muitas un ievedmuitas nodokļus iekasē saņēmēja valsts, tāpēc pircējs ir atbildīgs par tiem.

Izstrādājumiem ir 5 gadu garantija, un mēs bez maksas salabosim jūsu ādas izstrādājumus, ja tiem ir slikta izturība vai materiāli ir bojāti.
Šī garantija nesedz zaudējumus, kas saistīti ar normālu nodilumu; nejaušu bojājumu, piemēram, gāze, plīsumi, ķīmisku vielu un tīrīšanas līdzekļu lietošana; postījumus no dzīvniekiem, ugunsgrēkiem un laikapstākļiem; trešo personu un tīšo kaitējums utt.

* Produkta krāsa gan attēlos, gan reālajā dzīvē var izskatīties atšķirīgi.
* Ja jūs gribat atgriezt preci,  izveidojiet attēlu ar bojājumiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visas atgriešanas nosūtīšanas izmaksas, jums jāsedz pašam.

ĀDAS APRŪPES NORĀDĪJUMI:

Ādai ir nepieciešams elpot. Tāpat kā cilvēka ādai, arī materiālam  ir nepieciešama neliela ventilācija, lai novērstu pelējumu un puvi. Gaiss dabiski var iziet caur ādu, atstājot mitrumu dabiskai iztvaikošanai. Tomēr tas nevar notikt, ja jūsu āda ir pilnībā aizzīmogota. Tāpēc nekad neglabājiet un nepārvadājiet to pārtikas preču pārtikas maisiņā. Vai nu izmantojiet glabāšanas / ceļojuma somu, kas bija preces komplektācijā, vai arī kāda veida elpojošu audumu - spilvendrānas ir lieliski piemērotas apaviem, somām un / vai citiem aksesuāriem.


0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .