Zelma Kraft

Somās apvienojot vēsturiskās amata prasmju tradīcijas ar mūsdienu tehnoloģijām un dizainu, radot unikālus produktus! Piešķirot somām, Latvijai raksturīgo etnogrāfisko un etnisko identitāti ar dekoratīvo elementu palīdzību!

Kvalitatīvu dabīgo materiālu pielietojums nodrošina produktiem pozitīvas īpašības,  ilgtspējību un lielāku komfortu valkāšanas brīdī.

Radot katru produktu individuāli. Katra vajadzība, problēma tiek risināta ar vissvienkāršākajām metodēm, radot estētisku, minimālistisku izstrādājumu ar ideju par komfortāku dzīvi.
Plašais produktu klāsts spēj radīt apjukumu, bet ieklausies sevī, savā sirdī un tu zināsi pareizo izvēli tā pat kā tu izvēlējies savu otro pusīti. Varbūt apzināti, varbūt neapzināti, bet viņš papildina tavu dzīvi radot to vēl krāšņāku un brīnišķīgāku! Ja vēl esi otrās pusītes meklējumos neuztraucies viņš/viņa uzradīsies, viss mazāk gaidītākajā brīdī!

Darīsim to, kas rada prieku sev un citiem un padarīsim pasauli vēl košāku un krāsaināku!

Iedvesmo arhitektūra, tā skaidrība, tā vienkāršība, tie līniju ritmi, tās varenība un grācija, un apbrīnas vērti ikviens, kas pielicis savu roku!

Āda ir dabisks, otrreizējās pārstrādes produkts, kurš pateicoties savām īpašībām, spēj kalpot ilgmūžīgi!

Dizainere un radoša personība: Zelma Pīgožne

Instagram: @zellme


Izglītība:

Ieguvusi kvalifikāciju “ādas izstrādājumu modelētājs”, Rīgas Amatniecības vidusskolā,

Rēzeknes Augstskolā ieguvusi profesionālo bakalaura grādu mākslā un interjera dizainera  kvalifikāciju,

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā ieguvusi profesionālo maģistra grādu dizainā (specializācija „Modes dizains”),

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas programmā ‘’Apģērbu dizains un tehnoloģija’’.

Radošajā darba procesā

Laiks darbnīcā paskrien nemanot. Tiek izvēlēts somas modelis un  piemeklēts materiāls. Racionāli izvietoti lekāli uz materiāla un tad tik sākas piegriezšanna. Detaļu savienošana un sašūšana. Darba process ir atbildīgs un jāveic ar precizitāti, jo reti kad ir iespēja izlabot vai izgriezt no jauna detaļu. Savs izaicinājums un vienmēr liek būt tonusā.

ATBALSTS

Noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektu  “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros, Nr. 3.1.1.6/16/I/001.

 

0
 .