Krāsainākai ikdienai

Have a Colorful day

Hand crafted leather bags and accessories based on sustainable preference that benefits people and the planet.

There is so many colours, that is so hard to chose one. Choosing different colour, to enjoy different feelings.  Repurposing production leftover fabrics and leathers into colorful products to emphasize buoyancy.  All leather is high quality and whole pieces, they just left alone in factory shelves. There is just one piece of leather in each color. From one leather approximately can make 2 - 4 bags and some smaller goods. It's benefit for women, there will be just one or two the same bags. We like to be different and gorgeous.

Slow fashion

Long lasting, Sustainable, High quality, Fair production, Classic value, Use of material left over from the overproduction

Made on demand

Minimal waste

Are not mass-produced

Sustainability forward

Leather goods for every responsible shopper who values beauty and quality

AnBa soma 3in1

Dabīgās ādas somas un aksesuāri, kurās apvienots Latvijas amatniecības tradīcijas ar lāzertehnoloģijām, radot drosmīgus un ilgspējīgus produktus

Kolekcija - PUTNS

3D PRINTĒŠANAS TEHNOLOĢIJA SIEVIEŠU KLEITAS DETAĻĀS UN PAPILDINĀJUMOS

Apģērbu kolekcijas “Putns” vizuālo koptēlu un modeļu piegriezumu iedvesmoja vairāku apģērbu veidu līdzība un savstarpējā ietekme modes vēsturē, tie ir priekšauts un sarafāns, kā arī to ciešā saistība ar mūsdienu kleitu modeļu tendencēm. Sieviete ofisā vēlas ģērbties sievišķīgi un ērti. Melnas krāsas audums nodrošina tērpa daudzfunkcionālo pielietojumu. Klasisks puspieguļošs siluets izceļ sievietes figūru un stāju, izceļot sievišķību un eleganci. Sievietes ikdienā, dodoties ārpus darba vides, apģērbam pievienojami papildinājumi, kas piešķir noslēpumaini romantisku noskaņu, akcentējot sievietei ideālo X-veida siluetu. 3D printētie raksti un tilla drānas piešķir tērpam gaismēnu saspēli un unikālu dizainu.

3D printēšanas tehnoloģiju pielietojums apģērbā

Lenču kleitas vizuālo koptēlu un modeļa piegriezumu ietekmēja, tās attīstības vēsture un mūsdienu apģērbu tendences. X formas siluets piešķir sievietei ideālo formu, lai tā  būtu eleganta un pašpārliecināta. Sievietes figūru un stāju izceļ pieguļošā stāva daļa. Saules piegriezuma svārku daļa plīvo un kustās līdzi sievietes gaitai, radot tai pasauli ap sevi. Melnas krāsas izmantošana nodrošina lenču kleitas daudzfunkcionālo pielietojumu un 3D printējums rada gaismēnu saspēli tērpā piešķirot tam  unikālo dizainu.

Galerija

Šeit Tu vari ievadīt nelielu galerijas aprakstu.

Kolekcija - MaaM

Virsdrēbes ir kā sieviete, kas ir izgatavotas no vienkāršam formām. Sievietēm ir noslēpumi, tās spēj pārveidoties un mainīties jebkurā brīdī, kad vien vēlas.
Kolekcijā izstrādātas transformējamas virsdrēbes no vienkāršu ģeometrisku formu piegriezumiem, kas papildina un  spēj pielāgoties sievietes vēlamajam tēlam un siluetam. Piecu tērpu vizuālo koptēlu un konstrukcijas izgatavošanu ietekmēja Latgales tautas tērps un mūsdienu apģērbu tendences. Kolekcijas nosaukums “MaaM” ir saīsinājums no nosaukuma “Mainīgās Māsas”, tas ir kā sievietes atspulgs spogulī, ar vēlmi atšķirties un izcelties.  Māsu konkurence ir kā sevis izaicināšana un pilnveidošana.

0
 .